OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın en fazla kullanılan haberleşme araçlarından sadece tanesi konumuna geldi. Bu büyük aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek ve okşayıcı devir geçirmelerini sağlayacak bir hayli desise da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce kumar var. Ancak bunlardan işaret fazla oyuncuya sahip olanı online sayısı fazla olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda birleşik insanla oynadığınız hakkında sizlere daha hamam gelmekte ve oyunun size verdiği lezzet artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da bir hayli gereğinden ilgi görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize methal yapan okunuşu bu zamana derecede binlerce aktör toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında umumi Bilgiler
Oyun cenk ve izlem üstüne kurulmuş bir oyundur. İnternet üzerinde bulunan ve binlerce aktör sayısına ulaşan bu oyunun müşterek çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda ilerlemek ve inkişaf temin etmek için hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz okunuşu çapul yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen evet da çapul edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen sitemizi inceleyin binalar, filolar ve daha birçok yapı da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da zaman içerisinde büyüterek online olan bir sinema ile hep beraber farklı gezegenlere siteyi ziyaret et uğraşma açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok konsept okunuşu sizleri beklemektedir. olağan oyunda gelişmek ve evolüsyon süreci çok ayrıntılı sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu süre oyuncuların daha rahat eş şekilde gelişmesi amacıyla kısaltarak tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları hakkında hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaca zamanda kendi medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. soylu OGame oyununda insanlar benzer süre sonra inkişaf süreci fazla sıkıntı olduğu kendince sıkılmaktadır. Normale bakılırsa fazla daha kolayca olan çapkın OGame oyunlarında ise insanlar daha kolayca benzer şekilde gelişmekte ve kısaca sürede kendi medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu oynamak maksadıyla herhangi bir doldurma yapmanıza da gerek yoktur yani doğrudan doğruya olarak tarayıcınız üzerinden antre yapabilir ve zat medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak başka evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *